اگر عشق کتابي و دوست داري با کتاب خو بگيري دوست داري با کتاب بزرگ بشي رشد کني با من همراه باش

من يک جوان عاشق کتاب هستم دوست دارم تمام زندگي ام را با کتاب رشد کنم ميدوني چرا ؟

چون کتاب سرمنشا بالندگي هر انسانيه هرزمان تونستي با کتاب حرکت کني بدان اون روز شد و پيشرفت تو هست

هرزمان کم آوردي زندگي نااميدت کرد بدان و آگاه باش اين کتابه که باعث ترقي و رشد تو ميشه اين کتابه که باعث ميشه زندگي تو رنگ تازه اي بگيره

يادمه وقتي بچه بودم نه کتاب شريعتي ميخوندم نه کتاب هاي عجيب غريب من بچگيم با يه کتاب داستان خيلي ساده شروع شد منظور کتاب جام جهاني در جواديه که نوشته داوود اميريان بوده و از انتشارات قدياني بوده است

اين عکسي که اين زير ميبنيد سمت راستي اون کتابي بود که در دست من بود و مطالعه ميکردم هرچند پوست کتاب رو کندم و حسابي درب و داغون شده اما شروع خوبي بود

البته همين الانش هم خيلي کتاب رو با نوازش نميخونم شايد کتاب هاي صوتي و پي دي اف گزينه مناسبي براي من باشه

عکس سمت چپي همون کتابه منتها چون بچه هاي امروزي کمي عوض شدن منظورم دهه 90 و 80 هست براي همين يک جلد جديد براش در نظر گرفتن که البته خب قشنگه

https://shahrestanadab.com/Portals/0/Images/Content-Images/%D8%AC%D8%A7%D9%85%20%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%87.jpg%20%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8.jpg

مهم نيست از کجا شروع ميکني مهم اينه فقط شروع کني مسير خودش بهت ابزار و گزينه هاشو نشون ميده.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Sirun Sona Kathleen حرمين آپدیت نود32, یوزرنیم و پسورد نود32, لایسنس فعال سازی ورژن 10، 11، 12 نود32 تک بیتی‌ های باقر رواجی اصل خانم مارمولک آبی بهترین و به روزترین و امن ترین برنامه های اندروید انجمن علمی علوم و صنایع غذایی اهمیت تغذیه ادکلن بلک افغان